2002 yılında Çalış Makina – Emrullah Çalış adı altında kurulan firmamız, Hasan, Bekir, Hüseyin ÇALIŞ kardeş ortakların birlikte çalışmaları ile giderek uzmanlaşmış ve gelişmiştir.

 

Çalış Makina kendi ismiyle bugün sanayi dikiş makinaları, yedek parçaları ve servis hizmetleri ile faaliyetini sürdürmektedir. 2011 yılında ithalata başlayan firmamız bugün geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Gelişme ve büyüme aşamasında markalaşmaya gidilmesi gerektiğine inandığımız için “CLS” markamız adı altında oluşum çalışmalarına başladık. Gerek makinalarımız da gerek yedek parçalarımızda teknisyenlerin denemeleriyle onayladıkları ürünlerimizi markamızı kullanarak müşterilerimize sunduk. Firmamız öncelik olarak dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmayı ilke edinmiştir.

 

Tekstil sektöründe yedek parça ve servis hizmetini başarıyla sağlayan firmamız daha yenilikçi ve daha pratik çözümler ile müşterisine cevap verebilmektedir.

 

Güneşli Bağcılar İstanbul’da olan firmamız son 6 yıl içerisinde Anadolu’ya açılarak geniş bir müşteri pazarı oluşturmuştur.

 

Sorunlarınızı birlikte çözmek için sizlerle bir adım daha öteye…